Special Thanks to all those that
made “Gamer for Life” possible!
0bakeh | Francisco Ramirez | Michael Holmes |
3PEET | Fred B. | Michael Hoyt |
A mortal heart | Freddie B. | Michael Kingery |
Aaron “neifirst“ Bean | Freight Train Games | Michael Kotey |
Aaron Gaines | Gabe Gonzalez | Michael Meteor Esparza |
Aaron Russo | Gareth Hughes | Michael Nicholson |
Abdulghani Fawaz | Garret Miramontes | Michael Rew |
ACH & PSF | Garrick Ngai | Michael Skacal |
Adam Byrne | Garuda Illo | Michael Tarwater |
Adam Chandler | Geoffrey Loo | Michael Thorne |
Adam Hanson (The Cartoon Loon). | George “Vas“ Vasiliadis | Michelle Rocha and Steven Werner |
Adam Hebert | George F. Miron | Miguel Borvice |
Adam Puhl | George Harvey | Mike “Fates“ berkey |
AErica, Alex Chiang | Ghiyom Turmel | Mike Hershberg |
Agustin Martinez @retrojazzpunk | Gilberto Arreola | Mike McCarthy “RuneLateralus“ |
Ahmed Ghobash | Gino Whitehall | Mike S. |
Ai-Ling Tseng | Giulia Scaltriti | Mike Sullivan and Michele Carneiro |
Ajamarie Abad | Gizmo Phan | Mike Thomas |
Aklaen | Glen “Gralamin“ Nelson | Mike,Raissa, Jed, JoJo, and Jeremiah |
Alan Monroe | Grace Liu | Mikey Mielczarek |
Albert Lo | Grachik | Milizia! |
Alecs Ayala | Grayson Chalmers | Milton Pool |
Alendor E. Vulaj | Greg Martin | Mingye Zhu |
Alex “Alsender“ Emam | Greg Platt | Minh Luu |
Alex B. | Gregory D. Hearne | Minoh Kim |
Alex Berweck | Hadidjah Chamberlin | MinSix |
Alex Ginsberg | Haga! | Mis0soup(RyanRiddle) |
Alex gonzales | Hans | Mitch Malloy |
Alex Jareño | Hax Punch (Kirsty Brooks) | MMMig |
Alex M | Heather Conover | Molly Hinrichsen |
Alex M. Lehmann | Henrik Djerf | Monte Krol |
Alex Nguyen | Henry Meredith | Morfoisse Marie |
Alexander Lehman | Henry Y. Lee | Mototroller (A.T.) |
Alfredo Filardo | HenshinHero1 | Mr Dicks |
Allen Crimmins | Heroes of the Storm | Mr. Mango |
Aly Pickett | Hing Chui | MrYan |
Amy Mihara | Holly Ambrose | Muffinpuppy |
Anadeius | Hugh McGinley | Murray Groat |
Andrea Adams | Hunter Grant | Mycks |
Andreas Strømberg | HusanKai | Nanuq The Dog |
Andrew Buczacki | Iain Riley | Natacha Nielsen (Natasherz) |
Andrew Gonzalez | Ian Am | Natalie Ferguson |
Andrew Kinabrew | Iciban | Nate Rogers |
Andrew Klimas | Ignatius Wong | Nathan Lutsock |
Andrew Lumbang | In Kang | Nathan Moorman |
Andrew Matthews | Inglenook Games | Neal Wojahn |
Andrew Nostrant | Isaac F. | Neil Dudley-Cobb |
Andrew Wang | Ismael Nieto | Neophoeus S. Chuang |
Andy R | J Quincy Sperber | Nicholas & Keri Barone |
Anesocks | J. Bridges | Nicholas Eberle |
Angela Del Priore | J. C. Bravo “TrueGamer“ | Nicholas Sexton |
Angelfire | J. Kunz | Nicholas Silva |
Angi Pauly Llobet | J18 | Nick and Lily |
Ann Sidenblad | Jack Ebensteiner | Nick Chen |
Anna Maystrenko | Jack Hamilton | Nick Chilano |
Anne Fredriksen | Jack Keys | Nick De Spain |
Annie Trinh | Jacob Hinrichsen | Nick Lovecraftian |
Anonymous | Jacob Richard | Nick Slough |
Anonymous | Jacob Thompson | Nick Wharrier |
Anonymous | Jaeson “BaedWolf“ Welch | Nico |
Anonymous | Jairo Sanchez | Nicole |
Anonymous | Jake Shephard | Nicole Gillett |
Anonymous | Jake Sones | Nicole H. |
Anonymous | James “Argick“ Kerr | Niko Korhonen |
Anonymous | James “Jamerson“ Lee | Nikolai Bell |
Anonymous | James B | Nino Vecia |
Anonymous | James Odom | NintenDuck |
Anonymous | James Southall | Noe Leyva |
Anonymous | James Waddell | Nompire |
Anonymous | James Walker | Ocholicious |
Anthony C. Garcia | Jane Jeffers | Oliver Chipping |
Anthony delio | Janec | Oljas Zhanybekov |
Anton Kolyukh | Jangles | Omar Hernandez |
Antonio D Smith | Jangles | Onno |
April Copeland | Jared Coulston and Holland Mattila | Orion Mavridou |
April Martin | Jared Riley | Owen Landgren |
Arixystix Creations | Jaru Chutima | Padraic Hallinan |
Arkem | Jason Holloman | PandasAndPancakes |
Arlage T. Wines | Jason Huck | Parry |
Arnaud Claes | Jason Hurst Frye | Patrick Magruder |
Arnie Salazar | Jason Justice | Patrick McColgan |
Arnold Tsang | Jason L. | Patrick Stone |
Arri Du | Jason MacAllister | Paul & Candace Warzecha |
Artiom Ravianok | Jason McCord | Paul Menichini |
Ashleigh Warner | Jason Morris | Paul Poff |
August Trapper Bigelow | Jason Packer | Paul Sottosanti |
Aurélien LENGRAND | Jason Sheehan | Peet and Liz Cooper |
Ava Sawicka | Jason W | Per Nordlöf |
Ayhan Aydogan | Jason Zhao | Peter |
B Triplett | Jason Zirpolo | Peter Keahey |
B. Joshua Williams | Javi | Peter Klijn |
Bair – Mind Factory Studios | Javier Durán | Peter Sung |
Bardic_ | Jay D. Solis | Phb |
Barrettez | Jay Moldenhauer-Salazar | Phil Teschner |
Basil Worrall | Jay Patel | Philip Kinchington |
Bawies El Niño | Jay Watford | Philip Sulikowski |
Beatrice Sgarbossa | Jayne Johnston | Phroilan Gardner |
Ben Brode | Jay-R “JABerin“ Aberin | Pior Oberson |
Ben Diefenbach | JBarnett | PixelBase.c |
Ben Hosac | JC | Poocumbers |
Ben Hosac | JDLR | porkdumpling |
Ben Hunzeker | Jean-Eric Khalife | ProtoShredanoid |
Ben Knapp | Jeanna and Andy Cotnam | Pumpchu |
Ben Platt | Jeff Dixon | QuirkyDigit |
Ben Rosado and Brittany Koll | Jeff Kapp | R. Jerel Motos |
Benjamin | Jeff Parrott | Rachael Cross |
Benjamin Galley | Jeff Seaman | Rachel Day |
Benjamin K. | Jefferson Laird | Rafayama |
Benlee Deguzman | Jen Kraft | Randall Mackey |
Bianca Targao | Jen Rankin | Randall Parrish |
Bill Rounsville | Jenna Ruth | Raph Rosa |
Blackstar352 | Jennifer Caroline Tautz | Raul Leyva |
Bo Lu | Jennifer Elling | Ray Anderson |
Bob Gerard | Jennifer Prickett | Raymond Napoli |
Bobert | Jeremi Eldridge | Raymond Tse |
Bobusto | Jeremy Cranford | RChu |
Boris Campistron | Jeremy Page | Rebecca Weaver |
botchiball | Jeremy Putnam | Red |
Boucher de Perthes | Jeremy Roland | Ren Mackey |
Brad Horton | Jerry M Wood | Resa Liputra |
Brad Whitlam | Jesper Brinch Korsbakke | Retty Liu |
BrainpanChicken | Jesse Colby | Retza |
Bramwell Su | Jesse Darby | Rexen Remlap |
Brant & Margaret Moon | Jesse McCree | Rian Trost |
Breadsticks | Jesse Reynolds | Ribtibs |
Brent Disbrow | Jessi Ruselowski | RicardoBC |
Brent Hollowell | Jessica Dru | Richard Henderson |
Brent LaDue | Jessica Hanrahan | Richard T |
Brett | Jessica L. Castillo | Richie Jegen |
Brian Andrew Hall | Jesus E Luzon | Richie Marella |
Brian Jones | Jill Harrington | Rick |
Brian McClain | Jimgli | Ricky Aschbrenner |
Brian McClain | Joe Keller | Riot 5tryker |
Brian Miller | Joe Relich | Riot Fenyx |
Brian Staszewski | Joey Farese | RJ Guiang |
Brotide | John Desilets | Rob Martin |
Bryan Gyg Jebavy | John Eric Smith | Rob the Prodigy |
Bryan Rathman | John Heuerman | Robert “d1esel“ Maldonado |
Bryan Snider | John Hight | Robert Sullenger |
Bryant McLehaney | John Hodson | Robert W Cherry |
Burton Shaw III | John Hughes | Rod Green |
C | John Klar | Rogel James Alejandro Vergel de Dios |
C. Joshua Villines | John lindemuth | Roger S Crandall Jr Twitter R0GMAN |
C.W. Fox | John Polidora | Ron & Linda Nakada |
Callum Anderson | John Scharmen | Ron Clonts |
Cameron McDougall | John Tse | Ron Ose |
Camilo “Doom Duck“ Caceres | Johnathon Forster – @UrsidaeGames | Rory McKenzie |
Carl Glave | Johnny Parks | Rudi Bonaparte |
Carl Quinn | Jo-Jo Chen | Russ Petersen |
Carl Vosper Mortimer | Jon and Jen Bankard | Rutherford |
Carlos Penate | Jonathan Chapman | Ryan Dull |
Carrie Easley | Jonathan Chuan Ju Lee | Ryan Grill |
Casey Fulton | Jonathan LeCraft | Ryan Hanlon |
Casey Graham | Jonathan O’Hanlon | Ryan Hutt |
Cassie Jo Dull | Jonathan R. Clauson | Ryan S |
Cassie Kao | Jonathan Ryder | Ryan Schutter |
Catherine “Wray“ Varner | Jonelle Ed | Sae La Chin |
Cavea | Joni Cheng | Sam Walker |
CCK | Jordan C. Ewing | Samuel chen |
Chad Wavell | Jordan Powers | Samuel Clay Slover, Jr. |
Charles Egenbacher | Jordan Walker | Samuel pearce |
Charles V Fisher – RHO Interactive Entertainment | Jordon Trebas | Sarah Hoist |
Charlie Thompson | Jordy Wedding | Sarah Rhoads |
Che Crawford | Jorge Desormeaux | Schaffer Gamers |
Chen Sharon | José Ángel Villaseñor | SchalaCat13 |
ChiaHao Lee | Jose Antonio Marín López | Scott Du |
CHIH TSUNG | Joseph Floro | Scott Kletzka |
Chihiro Fushimi | Joseph Jerome | Scott N. Army |
Chris Allsopp | Josh | Scott Patterson |
Chris and Nickey Collier | Joshua “Laggy“ Gonzalez | Scott Pickett |
Chris Baker | Joshua Dunann | Scott Stack (Sephi) |
Chris Bobb | Joshua Guerrero | Scuba Turkey |
Chris Ediger | Joshua Morley | Sean Clark |
Chris Gray | Joshua Singh | Sean Coleman |
Chris H | Joshua T Justice | Sean Maykrantz |
Chris Hayes | JP Walton | Sebastian Franchini |
Chris Hopgood | JST | Serephita |
Chris L. Austin | Juan Hinojosa | Shadow Wong |
Chris Luckenbach | Juan Longoria | Shannon Wiggins |
Chris McCabe | Juka Stone | Shawn Choi |
Chris Nelson | Jula Kregear | Shea2k |
Chris Stretten | Julia Haines | Shun-yen, Tan |
Chris White | Julian | Si Yang Ng |
Chris Yabsley | Julian Acosta | SilverLaoHP |
Chris YT Mills | Julian Love | Simo V. |
Chris, Dash and Loren Saunders | Juliano Yi | Simon Landry |
Chrissy Albertson – Winged Warrior | Julien Barashari | Simon Lobo |
Christian Lichtner | Julien horguelin | Simon Sams |
Christian Schülkens | Julien Lefebvre | Simon Woodward |
Christina Hall | Jun Zhang | Simone |
Christopher “Kurisu“ Bailey | Justin Albers | Skye Chandler |
Christopher “Tensuke“ Watson | Justin Carroz | Skylar Urbaniak |
Christopher Amaral | Justin Nicholas Reyes | Slim |
Christopher Bauer | Justin Tapp | Sojin Hwang Amaral |
Christopher Baxley | K. Tran | Someone thankful for knwoing Kevin. |
Christopher Beall | Ka Yin Lee | Songgu Kwon |
Christopher Clarke | Kaephas Kain | Stephan “Spug“ Williams |
Christopher Giroir | Kalvin Lui | Stephanie Cost |
Christopher House | Karl Horvath | Stephanie Starshine |
Christopher Ubilla | Katia Bourykina | Stephen Forsyth |
Christopher Yim | Keep strong and game on!!! | Stephen Halloran |
Chun Yi Tsai (蔡君毅) | Keith Self-Ballard | Stephen Shiu |
CJM Young | Keli Björklund | Stephen Swan |
Claudia Zemaitis | Kelly “Saisri“ Wyatt | Stephen Wong |
Claudine Chan | Kelly Aleshire | Sterling W. Davis |
Claus Elbo | Kelly Chun | Steve (failcoder) Jackson |
Clint Jones | Kemik Ly | Steve Shimizu |
Cody Fueyo | KemoPaw | Steven Ekholm |
Colin & Jena Volrath | Ken L. | Steven Park |
Colin Bauer | Ken Parrish | Steven Parker |
Colleen Dimmer | Kendra Northover | Steven Rolfe – Fan of Evan Gauntt |
Collin Gilbert | Kenneth L. | Stoncils |
Collin Otto | Kenneth Yeung | Story Sabatino |
Colter Pennell | Kennex Wang | Sulo Otto |
Connor Stocking | Kenny Darmadji | Sunny Koda |
Conrad Jiwandono | Kenny McBride | Sure |
Cooper Klan | Kent-Erik Hagman | SushiEX |
Corey & Jeanne-Marie Owens | Kerianne Pinkstaff | T. Carl Kwoh |
Corey J Peagler | Kevin G | Tad Leckman (Tofu Cleaver) |
Corey Pelton | Kevin Gallagher | Tam Kwok Leung Kliff |
Cortney Gall | Kevin jones | Tam Trinh |
Cory Abbott | Kevin Mall | Tanawatchai Boonumpai |
Cory Fisher | Kevin Martens | Tavari Keel |
Cory Herndon | Kevin Page | Tawny H. |
Cory Hudson Jones | Kevin ‘Shakarax’ Langendoen | Taylor Schoonover |
Craig Amai | Khadgar Chang | Ted Park |
Craig Morrison | Khang | Teguh Rinaldi |
Craig Steele | Kieran Jenkins | Terra Branford |
CripplerJones | Kieu Le | Terrie Denman |
Cryder | Kieu Le | The Eides |
Cryptozoic Entertainment, LLC | Kim Deuel | The Forest Family |
Crystal Mora | Kim Xiong | The Greenfield Family |
Crystal Tabor-Kosak | Kimberly “Kymba“ LeCrone | The Kiedysz Family |
Cynthia Reep | Kinikko | The Kiefers |
Da Khoo Family | Kirstie Booth | The Maginnis Family |
Dan Francis (IchiDan) | Ko Jia Chang | The Pearson Family |
Dan Frost | Kris Zierhut | The Repps |
Dan Scauzillo | Kristen “Riot Girl“ Lowman | Thelonepig |
Dana Pull | Kristina (Kaewynn) Samaritano | Thomas “Dr-Flink“ Laguillon |
Daniel Ahrens | Ktjn | Thomas L. |
Daniel Bachmann | Kurtis Kopf | Thomas Vogel |
Daniel Deng | Kyle Adkins | Thomas Vu |
Daniel Dillard | Kyle Jensen | Tia&Cory Matthews |
Daniel Orive | Kyle Leary | Tike & Gaby Harris |
Daniel Raitz | Kylie McCleary | Tim |
Daniel Ribera Olsen | Lance Karutz | Tim Ismay |
Daniel Robbins | Lance Kimberlin | Tim Kallok |
Daniel Simpson | Lara Dao | Timbo |
Darin Harada | Larry Schoffstall | Timothy Bowden |
Darius Cheong | Latchman Singh | Tina Liu |
Darius Haghighi | Laura Lam | Tina Wang |
Darren “Kung-fu Thunder“ Tang | Laurel Austin | Tlebs |
Darryl Despie Jr | Lawrence Xia | Tobes |
Dave Heironymus | Len Makalapua Aaquatchiaq Ahgeak | Tobias Svensson |
Dave Newhouse | Lenka Vraždová | Todd |
Dave Sherburne | Leon Tang | Toli “Drachis“ Carter |
Dave Walsh | Leonard Boyarsky | Tom Spizuco |
Dave West | Leonardo Leão | Tom Wang |
David “Ackdoh“ Luong | Les Nelken | Tom Wiggins |
David Adhinarya Lojaya | Leslie Martinelli | Tomas Jech |
David Castellanos | Leslie Van den Broeck | Tonny Jiménez |
David Kaniuk Jr | Li Cheng | Tony Chow |
David Larrea | Lia | Tony Ferguson |
David Pitts | LIN TAI HUNG | Tony Wu |
David Pulcifer | Ling ‘Linguist’ Fan | TonyShu |
Davide Trabona | Lion kid | Torsten Von Nerdbot |
Davis Vu | Lisa Kiyokane | Trave |
DB | Lisa Pozarich | Travis Ngov |
Del Hartin | Lisha Leston and Richard Harrison | Travis O. Rogers |
Denis Genest | LizzleCoop | Trent Kaniuga |
Denis Rogic | Locke1201 | Tristan Orford |
Deoce | Logan Dowell | Troy Sullivan |
DerpyBunnies | Logan Kim | Trozborne |
Desirae Rubio | Lon & Val Cook | Tryndamere |
Devon “Runaan“ Giehl | Lorenzo “AncientSources“ Minaca | TS |
Diablomaster | Lucas Fischer | Tyler Moor |
Diandra Lasrado | Lucida | Tyler Moylan |
Diego Marichal | Luke Mancini | Tyler Russo |
Donovan Pruitt | Luke Mordarski | Tyson Murphy |
Doug Alexander | Lulu Cao | Udaho |
Doug S | Lyndsey Koehler | Unknown |
Dr. Efthemia Papadopoulos, Ph.D. | LynnMarie Panzarino | V, Brent, Ave |
Dr. Marco Sumarriva! | M. Sanders | Valadomi |
DragonDream | MacKayla, MacKenna, Michael, Cayden McCandless | Valerie Watrous |
Drew Ragsdale | Mae | Vayle |
dsmith | Maguire Family | Vcritchfield |
Dubie | Maisie Yang | Vendolis |
DUFOUR Vincent | Malvareth | Veronica Liwski |
Dustin & Noel | ManWolfAxeBoss | Veronika Aifeld |
Dustin DeVoe | Marco Lago | Vestas and Rogue |
Dyani -Aandiane- | Marco Mottura | Vic Su |
Dylan “ExoByte“ Mayo | Marcos Valdez | Victor Chong |
E. Chen | Marcus & Crissy Lull | Victoria Tao |
E.M. Engel | Marcus Liebscher | Vik Hebbar |
Eduardo Gonzalez | Maria Fernandez Hermida | Vincent Ngan Lo |
Edward Khalil | María Jimena Fernández Villalobos | Vincent Wang The PandaMan |
Edwin Campos | Mariela Ramirez | Vincent Yaptinchay |
Edwin Guzman | Mario Rodriguez Turco | Vishkey |
Eileen Shiue | Marjon | Vita Li |
Einhander | Mark Choy | Vnviper |
El P.I.G. | Mark Gibbons | Wayne Denny |
Elea Friedman | Mark Masse | Wei-Chih Yang |
Elisa Sabella | Mark Waligora | Wei-Ping Chang |
ELITE CHEMIST | Marowe | Wesley Radcliffe |
Elizabeth Cho | MARQUIS PETTY | Wesley T. Gomes |
Emily Rose Romano Art | Mars J.Y. Wu | Weston Morris |
Emma Milizia | Martin Holzgang | Will & Natalie Hunter |
Enrique R. Inocencio | Marton Magyar | Willem van der Schyf |
Epicinsanity | Mary M. Bourrie | William & Alina Sentman |
Eric Danker | Mary Spio | William Bittner |
Eric Dickerson | Mary-Anna Bowen | William Tate |
Eric Holland | Matt “Pinto“ Panepinto | William Thorup |
Eric Maloof | Matt Brown | Wilson Chang |
Eric Young | Matt G | Winwino |
Erika Page | Matt McDaid | Womack Family |
Erin Brown | Matt Mocarski | Wyatt Kessler |
Erin Eberhardt | Matt Schembari | Xelnath |
Ernesto Irawan | Matt Willour | Xiaobaosg |
Ethan Quach | Matthew Cooper | Xkappax |
Eugene Flormata | Matthew Downey | Xung Khauv |
Eugene Kang | Matthew Ford | Yekaterina Bourykina |
Evan & Marissa | Matthew Genovese | Yen Huei Max Wu |
Evan “Mephistoau“ Raynor | Matthew Ryan | Yi Chih Yu |
Evan Walker | Matthew Sherman | Yiching Lee |
Fabian Schmidt | Mauricio Hoffman | Yoan Sebdoun-Manny |
Fanny Suh | Maury Mountain | Yoiopoki from PPY |
Farid Asyabani | Max Gon | Yoky |
FayeFox Art (Teasha) | Max Mecimore | Yong Yoon |
Fedor Gornov | Max Thompson | Yoshiko |
Fei | Max VanDuyne | Young.C |
Felippe Porreca | Mestalis (Perenolde) | Zachary S. G. Lubell |
Feras Alhamdan | Mia Kim | Zaven Haroutunian |
Fio [フィオナ] | Micah Whipple | Zhongrui Long |
First Chapter | Michael Adams | Zikzak |
Flores Family | Michael Cooper | 謝佳霖 |
Foster M. Elmendorf | Michael Hoang |